poniedziałek, 22 lutego 2010

33 - zlazł z drutów...
Ten cholerny czerwony szal...

Nie jest dobry. Po pierwsze, jest za szeroki. Nie wiem, czemu za każdym razem, w obawie, że będzie za wąski, nabieram zbyt wiele oczek. Nie wygląda to źle np. do kurtki, ale jako ażurowe "coś" na sukienkę... Nie.

Po drugie, spartoliłam ten border. Ale nie spruję go, zostawię jako memento. Tak, robiłam go od strony szala, nabierając oczka wprost z niego, ponieważ zszywanie, doszywanie, liczenie oczek, dopasowywanie (mimo łopatologicznych wyjaśnień Dagny) nigdy mi nie wychodziło, nie jestem osobą dokładną ani perfekcyjną... No to mam za swoje.

Szal idzie teraz do blokowania, ale serca to do niego nie mam. Zobaczę, jak się zachowa po zblokowaniu, ale już myślę, ze muszę zrobić nowy (robiłam go na konkretną okazję, do konkretnej sukienki).

Ogólnie rzecz biorąc, po szalu złapałam doła i mam poczucie, że wydawało mi się, ze umiem dziergać. Cóż. tylko mi się wydawało.

10 komentarzy:

 1. Ale pitolisz babo jak potłuczona! Co Ty chcesz od tego szala??? Szeroki i dobrze jeśli do sukienki. Nikt się nie będzie owijał jak szalikiem na kieckę. Narzuci elegancko na plecki,ewentualnie nonszalancko pierdyknie na ramię i będzie dobrze.Bordiurę widzę słabo,ale podejrzewam ,że też nic jej nie dolega,a jak napniesz porządnie to będzie super. Prosdzę mi tu wierzyć w swoje niebanalne umiejetności,ale już!
  A i kolor i sam szal SZALENIE mi się podoba ,o!

  OdpowiedzUsuń
 2. Szal piękny nie narzekaj tylko blokuj go szybciutko i pokazuj w całej okazałości ,Laura ma całkowitą rację ,czekam na to gotowe czerwone cudo.Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. pruć taki szal, co Ty opowiadasz, będzie idealny do sukienki, zobaczysz ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Chrzanisz,zblokuj go i będzie rewelacja-wiem co mówie.
  SZAL JEST PIĘKNY

  OdpowiedzUsuń
 5. A mnie się podoba i to nawet bardzo, nie widzę tu żadnych uchybień.

  OdpowiedzUsuń
 6. Pobiję, zamorduję i spalę ! Jak mi będziesz tak narzekać ! Wiosna idzie ! ;) (ba dzisiaj nawet słonko cały dzień wygląda ! :) A szal śliczny blokuj i pokazuj ! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. No kurczę bladę! Tyle osób mówiących, wróć - piszących, że szal jest w porządku, to nie może być przypadek. Ani mi się waż zrobić mu krzywdę. Blokuj, pierz, prasuj, naciągaj i w ogóle rób, co chcesz, tylko go nie niszcz. I chodź w nim! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Przestan! Jak Ty nie umiesz dziergac, to kto???!!! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Trzy wdechy i będzie ok :)
  A jeśli nie wysli do mnie

  OdpowiedzUsuń
 10. Coś marudzisz chyba za bardzo. Szal już teraz wygląda super, a po blokowaniu zobaczysz (Ty - bo my już to wiemy), jaki jest piękny! :)

  OdpowiedzUsuń