czwartek, 25 lutego 2010

34 - jakby lepiej :)

Dziękuję Wam za wsparcie w kwestii szala :), poczułam się tak "pogłaskana". Nadal nie mam serca do niego, leży pirzgnięty w kąt, blokować mi się nie chce i ogólnie błeee... Ale humor mi poprawiliście i to na długo.

A poza tym... Ten kłąb:

to jest... chusta!!!!!!! Eliina shawl! I zostało mi tylko kilka rzędów do końca. Okazało się, ze faktycznie nie jest to takie wstrząsająco trudne i da się zrobić. To znaczy, jak na razie, dała się zrobić Eliina, ale już sobie ostrzę pazury na coś następnego.

Zaś ukoronowaniem wszystkiego była dzisiejsza paczka, w której było co? Noro!!! I pozdrowienia od Przemka :)

Poczta Polska co prawda podarła kopertę, ale nieważne, motki leżą i cieszą oczy. Ciekawe, że one mają różną fakturę, tzn. jeden kolor jest bardziej jakby miękki. Teraz będę kombinować, co z nich wydłubać... Serdeczne dzięki dla Myszopticy i Przemka za akcję "Noro".

7 komentarzy:

 1. Zblokuj i spróbuj upłynnić w necie. W końcu ludzie mają gusta różne - jedni wola rzeczy poprzeczne, inni podłużne ;-)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. No, no, no :) Blokuj i pokazuj ! nie mogę sie doczekać! . Noro owszem piękne ! ;D
  Kolory i miękkość się różnią, bo... masz dwa rodzaje :P Te cukierkowe, to jeden rodzaj a te fiolety, to inny rodzaj :D Cieszę się, że cała akcja, przebiegła pomyślnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale zazdroszczę Ci tych włóczek.
  A chusta będzie na pewno piękna.

  OdpowiedzUsuń
 4. chusta będzie super..a moteczki miodzio)pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękna ta włóczka.
  A co do Lema - myślę, że ja wciąż dorastam, może mi się to uda? Zapisze sobie twoje tytuły i zajrzę, może skutecznie :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Do usług ;) Noro jest przepiękne, zrób z niego coś pięknego.

  OdpowiedzUsuń
 7. NORO piękne. A włóczki nawet o takim samym składzie, a o różnych kolorach bywają różne w dotyku, już dawno to odkryłam.
  Też czekam na NORO od Przemka i Marty. Mam już awizo na pocztę, więc jutro zacznę się zastanawiać co mam z niego zrobić.

  OdpowiedzUsuń