czwartek, 3 września 2009

15 - jak miło :)

Tak szybciutko chciałam tylko napisać, ze bardzo dziękuję Przemkowi - www.Szydelko-i-Druty.bloog.pl oraz Bei - www.dzierganiepasjami.blogspot.com - za wyróżnienie. Ponieważ nadal jestem upośledzona blogowo, nawet nie umiem go tu wkleić - może ktoś mi podpowie? Kopiuję i nic...

W każdym razie jest mi niezmiernie miło, że zostałam wyróżniona aż dwa razy, a przecież dopiero tutaj raczkuję. I głupio równoczesnie, ponieważ nie umiem wybrać osób, ktore chcialabym wyróżnić, bo każdy blog, jaki mam w zakładkach, moim zdaniem na to zasluguje - więc wyróżniam każdego autora i twórcę z osobna.

Robótkowo nie mam co pokazać. Zaczął się rok szkolny; znienacka spadły na mnie jakieś dodatkowe godziny; ale z bardzo trudną młodzieżą, więc przychodzę do domu i padam na twarz, a robótki leżą... Niemniej jest to blog robótkowy, a nie narzekaniowy, więc poprzestanę na tym. I zapewne się poprawię.

Jeszcze raz dziękuję za wyróżnienia :)

4 komentarze:

 1. A skopiowałaś ten obrazek na dysk? Jak nie ,to nie wstawisz. Musisz go skopiowac do siebie ,a potem postępujesz jak ze zdjęciami :). Dasz se radę ;))

  OdpowiedzUsuń
 2. Laura dobrze radzi, posłuchaj się jej, a dasz radę to zrobić :) Na pocieszenie - moje robótki też leżą odłogiem i kwiczą w niebogłosy, a do tego jedną już sprułam i zaczynam od nowa... Ale nic to! Kiedyś je na pewno skończę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. pozdrawiam ciepło!
  ps czy robisz np szale na zamówienie?
  wanilka
  http://wanilia39.blox.pl/html

  OdpowiedzUsuń
 4. gratuluję:)

  zgodnie z umową wysyłam kluczyk do swojego bloga:*
  oliwek

  OdpowiedzUsuń